RESULTAT


 Översikt   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016

Dec 02

Golden Dream 1:a pris, 300.5 (SM-)poäng lydnadsklass elit, SBK Finspång

Nov 26

Princess Guinevere BEST IN SHOW-3 valpklass 4-9 mån, Åtvidaberg inoff.

Nov 26

Moria 3:e plac med HP valpklass 4-9 mån. tikar, Åtvidaberg inoff.

Nov 26

Rohan 1:a plac. med HP valpklass 4-9 mån. hanar, BIM, Åtvidaberg inoff.

Nov 19

Princess Guinevere 1:a plac. med HP valpklass II tikar, BIM, ÖKK Mjölby

Nov 19

Sir Tristan 4:e plac. valpklass II hanar, ÖKK Mjölby

Nov 19

Sir Lancelot 5:e plac. valpklass II hanar, ÖKK Mjölby

Nov 19

Moria 2:a plac. med HP valpklass I tikar, ÖKK Mjölby

Nov 19

Minas Tirith 3:e plac. valpklass I tikar, ÖKK Mjölby

Nov 19

Rohan 2:a plac. med HP valpklass I hanar, ÖKK Mjölby

Okt 21

Golden Dream 1:a pris, 285.5 poäng, LPELIT, SBK Valdemarsvik

Okt 14

Golden Dream 1:a pris, 274 poäng lydnadsklass elit, SBK Vadstena
Okt 11 Golden Dream ögonlyst UA

Okt 07

Golden Dream 1:a pris, 277 poäng lydnadsklass elit, SBK Söderköping

Okt 07

Between Two Fires 1:a pris nybörjarklass jaktprov, SSRK Östergötland

Okt 01

Between Two Fires 3:e pris nybörjarklass jaktprov, SSRK Nyköping

Sept 23

Sir Tristan 1:a plac. med HP valpklass I hanar, BIR, BIG-3 valpklass I, Grums inoff.

Sept 23

Golden Dream klubbmästare lydnad, Linköping HU

Sept 23

Golden Dream klubbmästare agility, Linköping HU

Sept 10

Sir Lancelot HP, 2:a bästa hanvalp, GRK Linköping

Sept 10

Sir Gawain HP, 3:e bästa hanvalp, GRK Linköping

Sept 10

Sir Tristan HP, 4:e bästa hanvalp, GRK Linköping

Sept 10

King Arthur HP, 5:e bästa hanvalp, GRK Linköping

Sept 10

Princess Guinevere BEST IN SHOW valpklass, GRK Linköping

Sept 10

Golden Dream HP, 2:a bästa tik, GRK Linköping

Aug 31

Playing with Fire godkänd anlagsklass viltspår, SVSHK Ringarum

Juli 20

Golden Dream 1:a pris, 311.5 poäng, LPIII, Åtvidaberg HK

Juli 05

Golden Glow ögonlyst UA

Juli 02

Golden Dream 1:a pris, 275 poäng lydnadsklass III, SBK Mjölby

Juli 01

Golden Dream 1:a pris, 314 poäng lydnadsklass III, SBK Vadstena

Maj 01

Cherokee Squaw 1:a plac. med HP öppenklass, bästa tik, BIR, BIG-2, Söderköping inoff.

Mars 31

Golden Daze ögonlyst UA

Mars 16

Golden Dream 1:a pris, 189.5 poäng, LPII, SBK Finspång

Mars 18

Golden Dream 1:a pris, 194.5 poäng lydnadsklass II, SBK Linköping

Mars 02

Line of Fire ögonlyst UA

Jan 21

Golden Dream 1:a pris, 195 poäng lydnadsklass II, SHU Linköping

Jan 15

Fahrenheit 2:a plac. med HP maiden och veteranklass, 4:e bästa hane, GRK Linköping

Jan 15

Eye of the Tiger 2:a plac. jaktklass hanar, GRK Linköping

Jan 15

Golden Dream 3:e plac. junior II tikar, GRK Linköping